Rozcestník:


Leasingové společnosti kvalitně.cz


Sazby DPH v EU - Ověřování sazeb DPH

Verifica IVA

CAC Leasing (UniCredit Leasing)

Společnost CAC Leasing v listopadu roku 2007 potvrdila svou příslušnost k silné evropské bankovní skupině UniCredit tím, že se přejmenovala na UniCredit Leasing. Nemusíte se tedy bát, že by se jednalo o nějakou novou společnost, na trhu působí již od roku 1991. S touto leasingovou společností máte jistotu, že jste se dostali do skutečně největší leasingové skupiny v zemích střední a východní Evropy. Tím pádem je zde záruka opravdové kvality.

Tato leasingová společnost spolupracuje s mnoha partnery, kteří vám mohou poskytnout komplexní služby, které se leasingu bezprostředně dotýkají. Dostanete zde výhodné podmínky k různým pojištěním. Poskytnou vám nejoptimálnější finanční, daňové a právní poradenství. Pobočky můžete najít skoro ve všech krajských městech.

UniCredit leasing je velmi pružnou společností, která je vám schopna vyjít vstříc. Splátky jsou zde uzpůsobeny přesně podle požadavků klientů, a tak si každý zákazník může najít přesně to, co mu nejvíce vyhovuje. Pokud vám totiž vyhovuje delší splácení nižších částek, tak si zde můžete prodloužit smlouvu od 60 do 84 měsíců. Naopak lidem, kteří raději všechno rychle splatit, poskytuje různé možnosti, kdy například můžete zaplatit až 70% z pořizovací ceny a zbytek doplatit v několika splátkách.

Při jednotlivém uzavírání leasingových smluv vám je nabídnuta možnost kvalitního pojištění buď pronajatého, nebo spláceného předmětu. Všechno pro vás zpracuje dceřiná společnost UniCredit pojišťovací makléřská spol. s r.o., která spolupracuje s největšími pojišťovnami v České republice.

Na svých internetových stránkách vám společnost UniCredit leasing nabízí možnost nákupu automobilů a strojů z již ukončených leasingů. Vybrat si můžete mezi pobočkami v Praze nebo v Ostravě. Na všechny produkty si můžete vybrat některý z typů financování této společnosti nebo vše splatit ihned v hotovosti.

Na webových stránkách UniCredit leasing naleznete i potřebné rady, které jsou k nezaplacení v případě, že se stane nějaká neočekávaná událost jakou může být krádež automobilu či případná havárie. Všechny kontakty na společnost jsou zde přehledně uspořádány společně s postupem, který byste měli dodržet.(C) 2018 Leasingové společnosti kvalitně.cz