Rozcestník:


Leasingové společnosti kvalitně.cz


Sazby DPH v EU - Ověřování sazeb DPH

Verifica IVA

ČSOB Leasing

Jedničkou na českém leasingovém trhu je dceřiná společnost banky ČSOB – ČSOB Leasing. Pokud si tedy chcete zařídit váš leasing u největší společnosti na našem trhu, tak je pro vás ČSOB tou správnou volbou. Její největší výhoda je v množství poboček, které naleznete po celé České republice.

ČSOB Leasing nabízí kompletní nabídku, která se skládá z poskytnutí různých typů leasingů a k tomu se samozřejmě přiřadí i komplexní pojištění, ekonomické a daňové poradenství. Všechny potřebné informace tak dostanete na jedné pobočce a není tedy nutností, abyste absolvovali nějaké další pohovory u jiných přidružených společností.
Samotná leasingová společnost vám nabízí financování všech druhů dopravních prostředků. Nezaskočí je skutečně nic. Můžete si vybrat motocykl, auto, nákladní vůz nebo třeba autobus, na všechny tyto produkty je vám schopna zpracovat leasingovou smlouvu. Největší výhodou je však i financování různých strojů a zařízení, výpočetní techniky a dokonce i softwaru.

Svým zákazníkům poskytuje informační portál eLeasing. Ten výrazně zrychlí a také usnadní komunikaci mezi leasingovou společností a vámi, jelikož zde můžete najít všechny potřebné informace. Poskytne i online náhled do smlouvy a zrychlí vyřizování požadavků, které vůči ČSOB leasing máte. Díky eLeasingu máte okamžitý přehled o svých platbách. Zabezpečení zde funguje jako u běžných bankovních portálů, takže se nemusíte bát, že by se někdo mohl k vašim soukromým informacím dostat.

Na svých internetových stánkách má pro vás ČSOB leasing všechny možné rady v krizových situacích. K dispozici jsou zde ke stáhnutí všechny formuláře, které by se vám mohly buď v daném okamžiku, nebo v budoucnu hodit. Stejně tak zde máte instruktáž k tomu, jak se správně zachovat při krádeži auta nebo při případné nehodě.

Výhodou je vlastnictví online vlastního autobazaru, kde vám mohou nabídnout vozy všech možných značek. Vystavená auta jsou zde převážně z ukončených zákaznických smluv, tím pádem se společnost zavazuje za jejich prověřenou kvalitu a samozřejmě i cenu. Vybrat si lze jakýkoliv vůz a nemusíte na něj čerpat ani žádný produkt této leasingové společnosti, platit totiž jde i hotově.(C) 2018 Leasingové společnosti kvalitně.cz