Rozcestník:


Leasingové společnosti kvalitně.cz


Sazby DPH v EU - Ověřování sazeb DPH

Verifica IVA

Raiffeisen-Leasing

Raiffeisen-Leasing je součástí společností Raiffeisenbank a.s. a Raiffeisen – Leasing International GmbH Wien. Na našem trhu působí od roku 1994 a za tuto dobu si získala spoustu klientů hlavně díky tomu, že klade důraz na svou serióznost a kvalitu nabízených služeb. U této leasingové společnosti máte možnost získat vámi vybraný vůz podle svého výběru. Nejste omezováni žádnou značkou.

Raiffeisen-Leasing nabízí svým klientům tu výhodu, že nemusí ihned po vybrání automobilu zaplatit ani korunu. Rozmezí je zde v rozpětí od 0% do 70% z ceny automobilu. Na vás tedy poté záleží, zda si vyberete spíše nižší částku a tím pádem vám zůstane více na splácení, nebo naopak zaplatíte až 70% z pořizovací ceny vozu, a tak na vás zbude jen nepatrná část na splátky. Délku splácení lze vybrat od 36 do 72 měsíců. Rozmělnění finanční zátěže je tedy obrovské a díky tomu si můžete pořídit vámi vybraný vůz přesně podle představ. Jedinou podmínkou je stáří vybraného vozu, které nesmí na konci leasingu být vyšší než 11 let.

Společnost Raiffeisen-Leasing můžete kontaktovat přes internet i vy sami. Pomocí on-line formuláře si vyplníte všechny požadované kolonky a zástupce firmy vám poté připraví podmínky přesně podle vašich možností. Přirozeně je na každém zákazníkovi, zda se rozhodne podmínky využít.

Společně s leasingovou smlouvou máte možnost zjednání výhodného havarijního pojištění vozu, pojištění odpovědnosti za provoz vozidla nebo různá doplňková pojištění, které si již klient sám přeje využívat.(C) 2018 Leasingové společnosti kvalitně.cz