Rozcestník:


Leasingové společnosti kvalitně.cz


Sazby DPH v EU - Ověřování sazeb DPH

Verifica IVA

VB Leasing CZ

VB Leasing CZ je členem finanční skupiny Volksbank a přísluší tak do koncernu VB Leasing International Holding GmbH. Působí v zemích střední a východní Evropy. Díky těmto garancím máte jistotu finančního zázemí, síly a také stability.
Základní filosofií této společnosti je oboustranná spokojenost klienta a VB Leasing CZ. Vlastnictví rozsáhlé sítě poboček a s tím související regionální provázanost je hlavní předností firmy. Společně s leasingem vám nabízí i další služby, které jsou k němu potřebné. Máte zde možnost bezplatného poradenství a zprostředkování pojištění. Stejně tak tato leasingová společnost nabízí odkup aut z předčasně ukončených leasingových smluv, což je pro vás velmi výhodné, neboť získáte vůz za podstatně nižší částku.

Společnost VB Leasing CZ vám umožní zakoupit automobil jakékoliv značky. Jedinou podmínkou je jeho maximální stáří 8 let od data výroby. Dobu splácení si u finančního leasingu můžete vybrat v rozmezí 36 až 72 měsíců. Toto vysoké rozpětí je pro vás velmi příznivé, neboť umožňuje splátky buď rozmělnit na delší dobu a tím se dostat na mnohem menší měsíční platby, nebo naopak všechno splatit pouze za dobu tří let. U operativního leasingu se smlouva uzavírá na 12 až 60 měsíců. Po vypršení smlouvy se má klient možnost rozhodnout, zda auto odkoupí, nebo ho vrátí leasingové společnosti.

Samozřejmostí u této leasingové společnosti je to, že máte možnost předčasně doplatit celou částku. Stejně tak vám může zprostředkovat výhodnější pojištění vašeho vozu u svých smluvních pojišťoven.(C) 2018 Leasingové společnosti kvalitně.cz