Rozcestník:


Leasingové společnosti kvalitně.cz


Sazby DPH v EU - Ověřování sazeb DPH

Verifica IVA

Zpětný leasing

Dostat se do finančních potíží se člověk může dostat snadno a ani nemusí udělat nějakou zásadní chybu při svém podnikání nebo nerozvážném využití svých finančních prostředků. Nedostanete-li půjčku od banky, třeba kvůli zápisu v registru a nechcete si pořizovat půjčku u nebankovních společností, hlavně kvůli vysokým úrokům, pak se jeví jako nejlepší možnost, jak přijít k penězům, zpětný leasing. Zpětný leasing přišel ke svému jménu jednoduše. Nesnažíte se nic na leasing získat – naopak potřebujete získat peníze a jako zdroj použijete třeba vaše auto.

Celý princip, jak přijít k penězům není nikterak složitý. Za cenu, kterou určí znalecký posudek, odprodáte svůj majetek leasingové společnosti. Vy ztratíte právo na majetek jako vlastník a stane se z vás nájemce, který danou věc využívá. Výhodou zpětného leasingu je rychlé získání peněz za něco, co vlastně normálně a běžně využíváte.

Pro vyřízení zpětného leasingu budete potřebovat velký technický průkaz a doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas). Oblíbený je tento leasing hlavně mezi podnikateli.(C) 2018 Leasingové společnosti kvalitně.cz