Rozcestník:


Leasingové společnosti kvalitně.cz


Sazby DPH v EU - Ověřování sazeb DPH

Verifica IVA

Škofin

Škofin patří díky vysokému základnímu jmění k těm nejlepším leasingovým společnostem, které na našem trhu máme. Je stoprocentní dceřinou společností Volkswagen Financial Services AG a působí zde od roku 1992. Specializuje se především na prodej značek vozů Škoda, Volkswagen, SEAT a Audi. To jí samozřejmě vcelku znevýhodňuje na trhu, ale i tak se dokáže uplatnit. Podle statistik je každý čtvrtý vůz na našich silnících financován právě touto leasingovou společností.

Škofin spolupracuje především s jednotlivými autosalony, které vám mohou díky tomu nabídnout komplexní služby již při výběru auta. Není tak nutné si s nějakým zástupcem leasingové společnosti sjednávat podmínky. Po předložení nutných dokladů (občanský průkaz, rodný list) vám bude okamžitě připraven návrh smlouvy. Sami si určíte délku leasingu, výši zálohy a měsíčních splátek. Všechno je propojeno s centrálou Škofinu, který během několika minut schválí leasingovou smlouvu, a vy tak můžete během několika minut, tedy samozřejmě pokud je ihned vůz k dispozici, odjet.

Leasingová společnost vám nabízí volbu leasingové smlouvy přímo podle vašich požadavků. Zvolíte si délku placení v rozmezí 36 až 72 měsíců. Jenom na vás je, zda si navolíte do měsíčních splátek i pojištění vozu, které je nejčastěji u České pojišťovny. Jejich pojištění zahrnuje ochranu proti haváriím, krádežím, vandalizmu a pojištění odpovědnosti za naprosto výhodných podmínek.

Součástí měsíčních splátek může být i pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla a také přímo pojištění samotného vozidla. Škofin často nabízí i v rámci pojištění různé akční nabídky, které je dobré si pohlídat. Máte tak možnost získat ještě větší zvýhodnění při koupi vozidla.

Leasingová společnost Škofin reaguje na požadavky klientů, a tak nabízí například ke každému novému vozu Škoda zimní pneumatiky zdarma a k tomu možnost získat slevu až 30 tisíc korun. Na ojeté vozy zase můžete získat bonus ve výši 10 tisíc korun, který můžete čerpat dle svého uvážení třeba na pohonné hmoty díky kartě CCS. Akcí je však stále dost, a tak čekají právě na vás, kterou z nich si vyberete. Úžasnou výhodou je nákup skoro nových vozů, které jsou vráceny z leasingu za ceny až o sto tisíc levnější.

Na internetových stránkách si můžete prohlédnout a také stáhnout různé formuláře, které jsou potřebné pro vás jako zákazníky této leasingové společnosti a také především majitele vozu.(C) 2018 Leasingové společnosti kvalitně.cz